Bianca - Usile

Moderator: admin

Post Reply
claudiuionita

Bianca - Usile

Post by claudiuionita » Fri Jun 29, 2018 10:15 am

Ce parere aveti despre melodia Biancai?
Attachments
Bianca - Usile.mp3
(3.57 MiB) Downloaded 50 times

Spaisi

Re: Bianca - Usile

Post by Spaisi » Fri Jun 29, 2018 12:18 pm

Cu cea mai mare sinceritate spun ca suna absolut perfect si pasiunea cu care canta, se simte din vocea ei. Seamana la voce fix cu Adda. Absolut perfect, daca ar putea inregistra la un studio, sunt sigur ca ar fi o piesa de succes. Foarte frumos si felicitari!

TheRealBear32

Post by TheRealBear32 » Fri Jun 29, 2018 12:27 pm

Ok. Bun, zic eu, clar e tras usor de antrenament. Se poate scoate mult din domnisoara in cauza.. Mie imi place. As vrea sa stiu daca ati scris singura textul. As incerca un alt tip de instrumental totusi. Vocea dumneavoastra si textul sunt mai bune decat instrumentalul ( a nu se intelege ca nu e bun instrumentalul)
Vreau sa mentionez ca nu sunt de acord cu comparatia intre artisti atat de rapida pe care o face Spaisi. Las-o sa se compare singura cand e intrebata, pt ca asta inseamna ca are un plan.
Aceste comparatii nu sunt sanatoase din punctul meu de vedere atat de rapid. Sa o lasam sa fie ea asa cum e, pana ne spune ce influente are.

Spaisi

Post by Spaisi » Fri Jun 29, 2018 12:31 pm

@TheRealBear32 - Iti dau dreptate intr-un fel la ce ai afirmat, dar a fost pur si simplu parerea mea despre vocea ei si modul in care canta. Nu am de ce sa nu spun asta, daca asta cred. Ramane la latitudinea ei daca o sa fie influentata de ce am zis eu sau nu. #PACE

biancaioana001

Post by biancaioana001 » Fri Jun 29, 2018 12:57 pm

Piesa este scrisa de mine in totalitate, instrumentalul nu imi apartine, va mulțumesc pentru sustinere❤️

TheRealBear32

Post by TheRealBear32 » Fri Jun 29, 2018 2:05 pm

Bianca ? Daca imi permiti, as vrea sa fac o sugestie la piesa. Insa scopul nu este sa facem sir de reply-uri aici. Daca doresti sa imi auzi opinia (nu incerc decat sa te ajut) scrie-mi un email la ursmarius@ymail.com . Iti voi raspunde cat de repede o sa pot.

F28

Post by F28 » Mon Jul 23, 2018 4:57 pm

Blana...si vocea si respect pentru ca ti-ai scris si textul.
Daca ai cum sa o inregistrezi cu un microfon mai ok, te pot ajuta cu mix-master (nu profesionist, iti pot trimite demo). :)
Keep going!

Post Reply